0501-780 80 | info@lab4kids.se

Pedagogiska leksaker
Frakt 49 kr - fraktfritt över 1000 kr
Byggsatser
Människokroppen
Ute i naturen
Föd upp och odla
Mikroskop
På molekylnivå
Tekniklek
Rymden
Geo
Dinosaurier
Rita och skulptera
Räkna
Mät
Spel och pussel
Planscher
Böcker
Verktyg
Batterier
Presentkort

Du är alltid välkommen att kontakta oss

Anders Uppström
VD
Order och kundsupport
anders@lab4kids.se
 
Calle Andersson
Inköp
Order och kundsupport
calle@lab4kids.se
Camilla Hallberg
Inköp
Order och kundsupport
camilla@lab4kids.se
Helena Eklund
Ekonomi
Order och kundsupport
helena@lab4kids.se

Tel. 0501-787 80

Jarkko Laakkonen
Logistik
Order och kundsupport
jarkko@lab4kids.se
 
Lars Lennartsson
Logistik
Order och kundsupport
lars@lab4kids.se
Kjelle Malmgren
Logistik
Order och kundsupport
kjelle@lab4kids.se

 

Kundtjänst
tel 0501-78080
info@lab4kids.se

Öppettider
måndag-torsdag 8:00 - 16:30
fredag 8:00 - 16:00

Adress
Lab4Kids
c/o Sagitta Pedagog AB
Förrådsgatan 33 A
542 35  Mariestad

Företagsuppgifter
Sagitta Pedagog AB
Organisationsnr: 556472-6189.

Bank
NORDEA Bank AB
Plusgiro: 38 14 88-6
Bankgiro: 5124-2626


Prenumerera på vårt nyhetsbrev.

 Visa/     Mastercard
Swish
PostNord